BANKI SPÓŁDZIELCZE Z GRUPY BPS BOHATEREM ŚWIĄTECZNEJ ILUMINACJI


Od 7 grudnia zapraszamy na spacer ulicą Nowy Świat w Warszawie. Ulica rozbłyśnie inauguracyjnie pod szyldem Banków Spółdzielczych z Grupy BPS. W ten sposób Grupa BPS chce ciepło i świątecznie kojarzyć się klientom, środowiskom opiniotwórczym, turystom z Polski i ze świata.

W związku z powyższym Zachęcamy Państwa do rodzinnego spaceru Nowym Światem.

Poczujmy atmosferę Świąt i oczywiście podziwiajmy naszą iluminację.

Ciekawostki:

Do wykonania dekoracji świątecznych użyto ponad 130 000 diod LED. Na każdym końcu ulicy będą bramy świetlne. Pomiędzy nimi jedenaście dużych ażurowych girland z logo Banków Spółdzielczych z Grupy BPS i kompozycją kolorowych bombek. Latarnie ozdobi 48 świetlistych kul. Będą też żywe choinki z zielonymi i złotymi bombkami. Iluminacja zbudowana jest wyłącznie z energooszczędnych diod w odcieniach ciepłej bieli i zieleni oraz chłodnych białych imitujących iskrzący śnieg. Projekt dekoracji powstał w pracowni Multidekor, przy współpracy Stowarzyszenia Nowy Świat.

Ponadto przy Rondzie De Gaulle’a przygotowana została świąteczna instalacja, której centralnym punktem będzie zielony fotel – bohater kampanii Banków Spółdzielczych z Grupy BPS. Charakterystyczny zielony fotel symbolizuje specyfikę działalności banków spółdzielczych, gdzie każdy klient traktowany jest #jakVIP.

Żródło: www.bankbps.pl