Nowa odsłona bankowości internetowej BS24Net!


Nowa szata graficzna, nowoczesny i rozbudowany interfejs, przygotowany w oparciu o nowe rozwiązania technologiczne zapewni wygodny i intuicyjny dostęp do najczęściej wykorzystywanych funkcji bankowości internetowej.

Podstawowe korzyści nowego systemu to m.in.:

  • przyjazny wygląd pozwalający na szybsze niż dotychczas i bardziej intuicyjne poruszanie się po panelu użytkownika systemu,
  • bezpieczeństwo – dodatkowe funkcje systemu zwiększające bezpieczeństwo korzystania np. informowanie o zbliżającym się końcu czasu sesji, wylogowanie automatyczne po okresie bezczynności,
  • mobilność - możliwość użytkowania systemu na urządzeniach mobilnych (smartfony, tablety),
  • nowe funkcjonalności, np.:
  • Customer Banking Platform umożliwia automatycznie dostosowanie wyglądu i funkcjonalności na urządzeniach, z którego klient korzysta w danym momencie. Nie ma znaczenia czy jest to smartfon, tablet czy komputer stacjonarny.
  • miniaplikacja „Karty” – pozwala między innymi na aktywację karty, zmianę limitów, czy jej zastrzeżenie w przypadku utraty.
  • miniaplikacja „Przepływy” –  podsumowanie  przychodów i wydatków w okresie oraz ich prezentacja na osi czasu.
  • miniaplikacja „Terminarz” – umożliwia podgląd wydarzeń w ujęciu miesięcznym lub z wybranego dnia oraz jego szczegółów.
  • miniaplikacja „Geolokalizacja” – prezentacja na mapie Google aktualnej lokalizacji użytkownika najbliższej placówki Banku oraz bankomatów.
  • „Koszyk płatności” - umożliwia zgrupowanie wprowadzanych zleceń i ich zbiorczą akceptację.

Dzięki zestawowi miniaplikacji Klient ma możliwość edycji Pulpitu. Miniaplikacje wykorzystywane najczęściej w danej grupie profilowej, są umieszczone od razu na Pulpicie klienta, zaś te używane rzadziej trafiają do obszaru Moje Aplikacje. Jednocześnie wszystkie inne, możliwe do zastosowania aplikacje są cały czas dostępne w Butiku. Klient ma pełną swobodę samodzielnej zmiany układu i sposobu zarządzania miniaplikacjami. Zależnie od potrzeb sam dobiera, usuwa lub reorganizuje wygląd swojego Pulpitu.

Mamy nadzieję, że udostępniane rozwiązanie spełni Państwa wymogi i oczekiwania.

Nowa odsłona bankowości internetowej dostępna jest pod adresem: raszyn.cui.plJednocześnie równolegle dostępna będzie dotychczasowa (stara) wersja systemu BS24Net ebank.cui.pl/raszyn ​.

Prezentacja funkcjonalności nowej wersji bankowości internetowej dostępna jest pod linkiem: http://kontojakchcesz.asseco.com

Uwaga! Dla zwiększenia bezpieczeństwa, prosimy o korzystanie z odnośników (linków) do systemów bankowości internetowej znajdujących się w górnym prawym rogu niniejszej strony.